Vzdělávací instituce
Hradec Králové
POZVÁNKA
Na vzdělávací akci - hudební dílnu, učitelkám MŠ, ZŠ1, vychovatelkám školních zařízení a vyučujícím hudební nauky na ZUŠ

Hudební inspirace pro Školní vzdělávací program

Pohybové hry s hudbou

 
Místo:
 
Přihlášky do: 3.4.2019
 
Anotace:
    

·           Vzdělávací akce nabídne metodickou inspiraci k využití pohybových her v hudební výchově, představí druhy pohybu v zážitkové, poznávací a relaxační práci s hudbou.

·           Výchozím materiálem budou říkadla, veselé popěvky a písničky pro děti s pestrou jarní tematikou.  Do pohybu se zpěvem a nástrojovou hrou se dá sluníčko, dešťové kapky i vodní království se všemi živočichy. V tanečních a soutěživých hrách nebudou chybět velikonoční koledy, zvířátka, dopravní prostředky či zdravý jarní jídelníček. K poetické náladě přispěje repertoár o mamince i celé rodině.

·           Tematický repertoár bude spojen s využitím her na rozvoj celkové koordinace, jemné motoriky a logopedicky zaměřenými příklady pro rozvoj dětské řeči.

·            Nabídka drobného rytmického instrumentáře, tematických publikací z edice Hudba v současné škole a metodických CD.

·              Účastníci obdrží osvědčení o absolvování této vzdělávací akce.

      
Cena: 500 Kč
 
Platební podmínky: Platba bude provedena v hotovosti proti potvrzení při prezenci v místě akce, výjimečně bankovním převodem na základě faktury. V tom případě předem uveďte přesnou fakturační adresu a IČ. (Při platbě fakturou je připočítáván poplatek 10% k ceně!)
Poznámka: Prosím,vezměte si s sebou přezůvky!
 
Místo konání: Základní škola a Praktická škola Aš,Studentská 1612/13
Akreditace: Č.j.: MSMT-12179/2017-1-652
 
 
  Den Datum Čas
  Čtvrtek 11.4.2019 13:00-17:00
   
Stav přihlášení: Přihlašování povoleno

Copyright © 2008 Tandem, created by eLoading